Anasayfa » Giyim

Türban Modelleri 2012-2013

27 Ağustos 2012 Bu Haber 2.664 kez okundu Yorum Yok


Türban Modelleri 2012-2013
Türban modelleri, en güzel abiye türban modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Özellikle saçı dış etkenlerden korumak, örtünmeyi sağlamak için başın tamamını kaplayan bir çeşit örtüdür başörtüsü. Dini sebeplerin yanında geleneksel alışkanlıklar sebebiyle de takılan başörtüsü modelleri, bone eşarp ve şal modelleri, ipek eşarp olarak değişiklik gösterir.

Günümüzde bayanlar başörtüsünün altına bone kullanmaktadır. Bonenin rengini seçerken başörtüsün rengi de göz önüne alınmaktadır. Bone fiyatları 3- 5 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bayanlar özellikle yaz dönemlerinde şalı da başörtüsü yerine kullanmaktadır.

Türban modelleri ve fiyat aralıkları nasıldır?
Lazer kesimli şalların fiyatı 30-35 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uçları puanlı tasarım şallar 70-80 TL arasında değişiklik gösterirken bayanlarda çok da şık durmaktadır.
İnce Pashmina şallar 15-20 TL arasında fiyatlara sahipken, viskon şallar 13-15 TL arasında fiyatlara sahiptir. Armanda markasına ait olan İpek şallar 75-80 TL arasında fiyatlara sahiptir. Ugoza markasına ait olan çift taraflı kullanılan şifon şallar 15 TL’dir. Lumire Şal markasına ait olan desenli şalların fiyatı ise 15 TL’dir. Şık bayanlar tarafından oldukça tercih edilen bir marka olan Aker marka ipek eşarpların fiyatı 85-90 TL arasında değişiklik göstermektedir. Birbirinden güzel koleksiyona sahip olan başörtüsü modelleri yaz ve sonbahar kreasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Daha çok pastel tonları tercih eden Sarar markasına ait olan ipek eşarp fiyatları ise 79- 89 TL arasında değişmektedir. Aker markasına ait olan Sport Rayon eşarplar günlük kullanım için son derece ideal olup 20 TL’dir. Mineli markasına ait olan eşarplar bayanlarda çok şık durmakla birlikte ipek saten eşarbın fiyatı 55TL’dir. 2012- 2013 sezonunda türbanlı bayanların gözdesi halini alacak olan Gülsoy marka geometrik desenli eşarplar 13 TL’dir. Armine markasının %100 ipek olan Etol ürünleri 99 TL’dir. Armine markasının fularları 49TL değerindedir. Ugoza markasının ipek eşarp fiyatları ise 59-79 TL arasında değişiklik göstermektedir. Mısırlı markasına ait olan ipek eşarpların fiyatı ise 15 TL olup son derece uygundur. Ekardin markasına ait olan püsküllü eşarpların fiyatı ise 15 TL’dir. Armine markasının tek renk ipek eşarplarının fiyatı ise 40 TL’dir.

Bu yazımızda türbanlı bayanlara şıklıklarına şıklık katmak için alacakları başörtüsü fiyatları hakkında bilgi sahibi olmaları konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Konu ile Alakalı Kelimeler: 2013 eşarp modelleri, eşarp modelleri, çift eşarp modelleri, iki eşarplı türban modelleri, abiye türban modelleri 2013, şalla yapılan türban modelleri, 2012 2013 türban modelleri

Etiketler: ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı