Anasayfa » Giyim

Tesettür Modelleri

11 Şubat 2013 Bu Haber 94 kez okundu Yorum Yok


Tesettür Modelleri
Yeni sezon en güzel tesettür modelleri. Tesettür elbise modelleri, Tesettür etek ve kaban modelleri örneklerini sayfamızda inceleyebilirsiniz…

Bazı bayanlar dini inançları sebebiyle kapanmayı tercih etmektedir ve bu sebeple bayanlar bir yandan kapalılığı seçmektedir ve bir yandan da modayı takip ederek şık olmayı sağlayacak kıyafetleri seçmektedir. Özellikle zarif hatlara sahip olan bayanlar tesettür giyim modellerini seçerken hem de zarif hatlara sahip olmayı istemektedir. Tesettür giyim mağazaları hem rahat hem de güvenilir olması açısından özel davetlerde de şıklığı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

Farklı bir şıklık arayan ve tekdüze giyinmekten hoşlanmayan bayanların ilgi odağı halini alan özellikle ipek eşarplarla kombine edilen pardösü modelleri günlük kullanım açısından önemli seçim halini almıştır. Pantolonlarla da kullanılabileceği gibi hayatın yoğun temposundan sıkılan bayanların rahatlığı açısından da önemli bir tercih olmaktadır. Tesettür giyim denildiği zaman bayanlar ceket etek takımlarını da sıklıkla kullanmaktadır. Bunlara uygun olarak seçilen eşarplarla da ve uyumlu renk çanta modelleri ile de şıklığı ve zarafeti yakalamaları mümkündür.

Aynı zamanda etek ve ceket takımlarını seçen bayanların kıyafetlerini çeşitli aksesuarlarla da tamamlayarak farklı tarz oluşturabilirsiniz. Bunun için ince işlemeli bluz modellerini seçerek de bayanlar şıklığı artırarak her mekânda rahatlıkla giyebilecekleri bir kombin oluşturabilirler. Bayanların kullandıkları farklı bağlama stilleri ile de şıklıklarına şıklık katabilirler. Aynı zamanda çeşitli eşarp modellerinde daha çok canlı renkler tercih edilmektedir. Ayakkabı ve çanta uyumu da önemli olmakla birlikte uzun gömlek modelleri de tesettür giyimi seçen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında tunikler de uzun kıyafet parçalarının ve yılın en gözde renkleri ile bir uyum içerisinde olmaktadır. Aynı zamanda spor giyimi tercih eden bayanlar tarafından da önemli olmaktadır. Özellikle özel davetlerde giyilecek olan kıyafetler ise tesettürden yana olunca sizleri şıklıktan uzaklaştıracağını söyleyemeyiz. Hatta son zamanlarda tesettür giyinen bayanların tercihleri bu doğrultuda olmayan bayanlara göre daha şık oldukları da bir gerçektir.

Özel davetlerde seçeceğiniz renkler daha çok mor, pembe, bakır, bej ve mavinin en güzel tonları olmalıdır. Abiye kıyafetler de mevcuttur. Bunlara uygun olarak seçeceğiniz eşarplar ile de bir farklılık yaratmanız mümkündür. Asil çizgilerin tesettür giyimde kendisine ait bir yer edinmiş olması da ayrı bir gerçektir. Herhangi bir kutlama ya da akşam yemekleri veya düğünlerde giyecekleri kıyafetlerde de şıklık ön plandadır.

Birbirinden güzel ve şıklığıyla ön planda olan tesettür giyimin en güzel örneklerini sitemizden görebilirsiniz. Tesettür giyim konusundan yeni sezon kıyafetleri sizler için seçtik. Her zaman zarif ve güzel olmak isteyen bayanların özenle seçeceği en güzel tesettür modelleri sitemizden araştırabilirsiniz. En güzel günler sizinle olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Hoş kalın.

Konu ile Alakalı Kelimeler: fiskos modelleri 2013 için görsel
404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı