Anasayfa » Oyun Dünyası

Sanalika Görevleri

6 Ekim 2012 Bu Haber 4.372 kez okundu 1 Yorum


Sanalika Görevleri
Sanalika Görevleri, Sanalika oyunu hakkında bilgiler, oyunda yapmamız gereken görevler ve bu görevleri nasıl yapacağımız hakkında ipuçları yer alan yazımız…

İlk olarak Sanalika oyunundan sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Şehir görüntüsünde olan bu güzel ve eğlenceli oyun sanal bir mekanda geçiyor. Oyun online olduğu için arkadaşlarımızla oynama imkanına da sahibiz. Oyunda çizgi karakterler mevcut ve bu karakterlerden birini seçerek oyunumuzu oynuyoruz. Kendimi bu çizgi karakterler ile ifade etmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda çok güzel ve hoş mekanlarda mevcut. Oyunda sohbet edebilir veya gerçek hayatta ne yapmak istiyorsak sanal şehir üzerinde de yapma şansına sahip olacabileceğimiz bir oyun Sanalika. Bu güzel oyunda kendimize yeni arkadaşlarda edinebiliriz. Binlerce insanın oynadığı bu oyunda yeni arkadaşlıklar edinebilir ve eğlenceli vakitler geçirebiliriz.

Bir web browser oyunu olan Sanalika’da çeşitli görevlerde mevcut. Bizler bu görevlerden örnek teşkil edecek şekilde birkaç tanesini siz değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışacağız.

Sanalika Görevleri
Taze Balık Tutma Görevi
Bu görevi Sanalika denizinde yapıyoruz. Tuttuğumuz balıkları restoranta götürüyoruz ve ne kadar tutarsak bizim için o kadar iyi olyuor. Balık tutarken biraz sabırlı olmamız gerekiyor sanıldığı kadar kolay olmayan bir olay bu balık tutma işi. Balıkları tam olarak nerede bulabileceğimizi zaten görevi aldığımızda görebiliyoruz ve toplamda 10 tane “Taze Balık” tutmamız isteniyor. Bu balıkları tuttuğumuzda bize ödül olarak “20 Sanil” veriliyor.

Kafede Çay Bitmiş
Kafe’de biten çay yüzünden müşteriler memnun olmamıştır ve yine Çay bulma işlemi bize veriliyor. Sanalika’da bulunan bir alışveriş mağazasından çay almamız isteniyor. Bu alışveriş mağazası herkes tarafından bilinmeyen kokulu çaylar satmakta ve bizim orayı bulup 2 adet çay almamız gerekmekte. Bu görev sonunda “45 Sanil” ve “150 Deneyim Puanı” kazanıyoruz.

Evet arkadaşlar gördüğünüz örneklerde ki gibi çeşitli görevler mevcut olan bir oyun Sanalika. Gerçekten eğlenceli ve güzel vakitler geçirebileceğiniz bir web tabanlı oyun türü. Oyundaki görevlerde eğlenceli ve yapması aslında o kadar da zor değil. Biraz uğraşarak tüm görevleri başarıyla yapabiliriz. Bizler sizleri aydınlatmak amacıyla 2 tane örnek görev sunduk, tabii ki bu kadarla bitmiyor görevler. Oyunda birçok görev var ve bu görevler bizler bekliyor. Hepinize iyi oyunlar dilerim ve yazımızı burada noktalarım.

Sanalika Oyunu Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: sanalika görevleri 2013, sanalika 2013 görevleri, SANALİKA GÖKTAŞINDAN ÖRNEK TOPLAMA GÖREVİ, 2013 sanalika görevleri, sanalika yeni görevler 2013, sanalika görevleri, sanalika 2013 görevler, sanalika görevler 2013, sanalikada yeni görevler 2013, sanalika tüm görevler 2013, sanalika 2014 görevleri, sanalika 2013 yeni görevler, sanalikada görevler 2013, 2014 sanalika görevleri, sanalikadaki görevler 2013, sanalika yeni görevler 2014, sanalikada 2013 görevleri, sanalika görevleri 2016, 2016 sanalika görevleri, sanalika 2016 yeni görevler

Etiketler:

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı