Anasayfa » Kariyer

Resimli Cv Örnekleri

4 Ekim 2012 Bu Haber 6.563 kez okundu Yorum Yok


Resimli Cv Örnekleri
Cv Örnekleri, resimli cv örnekleri, fotoğraflı cv örnekleri, cv örnekleri boş, word cv örnekleri ve Part time, full time ya da staj ve iş başvurularında kullanabileceğiniz cv örnekleri…

Part time, full time ya da staj ve iş başvurularında kullanılmak için, özgeçmiş bilgilerinin yer aldığı belgedir. Bu belgenin amacı, kişinin neler yapabileceğini, kişisel özelliklerini ve değerlerini, bilgi ve yeteneklerini gösteriyor olmasıdır. Özgeçmişin amacı, başvurduğunuz işe ve firmaya uyum sağlayabilirim mesajı içermesidir.

Cv hazırlamadan önce kendinize hedef belirlemeniz gerekmektedir ve bu hedefler doğrultusunda özgeçmişinizi hazırlıyor olmalısınız. Hazırlamış olduğunuz özgeçmiş sayesinde kişilik özellikleriniz, bilgi ve beceri birikiminiz incelenecek ve bu doğrultuda işe uygun olup olmadığınız kanısına varılacaktır.

Cv Yazarken
Cv yazarken kişisel bilgileriniz yer almalıdır. Kişisel bilgileriniz deyince adınız ve soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, e-mail adresiniz ve doğum tarihiniz olmalıdır. Kariyer hedefiniz kısa ve öz bir şekilde belirtilmelidir. İstediğiniz işin niteliklerini tanımlamanız gerekmektedir. Daha önce bir yerde çalıştıysanız ilk önce deneyim ve tecrübelerinizi sıralamanız gerekmektedir. En son iş deneyiminizden başlayarak, çalıştığınız konumlardaki sorumluluk ve başarılarınızı belirterek yazmanızda fayda vardır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise tarihler arasında bir tutarsızlık olmamasıdır. Eğitim durumunuz cv’de yer almalıdır. En son eğitim bilgilerinden başlayarak, kariyerinizi belirtmeniz gerekmektedir. İş yaşamınızda önemli olabileceğini düşündüğünüz bilgi ve becerileriniz yani işle ilgili becerileriniz yer almalıdır. Burada bilgisayar biliyorsanız ya da yabancı dil bilgisi ve seviyesi, katılmış olduğunuz gönüllü faaliyetler ve yayınlamış olduğunuz eserler varsa ve bu bilgiler hakkında firmanın bilgi sahibi olması gerekiyorsa ve iş ve kariyeriniz açısından önem taşıyorsa bahsetmeniz gerekmektedir. Cv’de isteğinize bağlı olarak, belirtilecek referanslarınız varsa yer verilmelidir. Referans olarak verilecek kişinin daha önce beraber çalışmış olduğunuz kişiler olması önemlidir. Ve size referans verecek olan kişinin önceden izinlerinin alınmış olması ve bilgi dâhilinde olması da sizin açınızdan önemlidir.

Kısacası Cv yazarken dikkat etmeniz gereken kuralar şunlardır. Cv’de başvurduğunuz pozisyon veya kariyer hedeflerinizle ilgili olmayan özelliklerinizden bahsetmenize gerek yoktur. Daima olumlu olmanız gerekir. Başvurduğunuz işle alakalı olmayan ilgi alanlarınızı ve gönüllü çalışmalarınıza yer vermeyin. Özgeçmişiniz size işi değil görüşmeyi sağlamaktadır. Ve kendi içinde tutarlı olması önemlidir. Önemli başarılarınızın ve eğitim durumunuzun ayrıca bilgi ve becerilerinizin üstünde durun.

Unutmayın ki, bir Cv’de kronolojik olarak amacınız bulunmalıdır. Öğrenim durumunuz, iş deneyiminiz, becerileriniz ve faaliyetleriniz varsa hak edilmiş madalyalarınız ve belgeleriniz hakkında bilgileriniz yer almalıdır.

Cv Örnekleri
Tam 8 adet Cv Örneğini indirmek için ; Tıklayınız

Konu ile Alakalı Kelimeler: kronoloji örnekleri 4 sınıf, resimli cv rnekleri, kronoloji örnekleri, kronoloji performans ödevi örnekleri, 4 sınıf kronoloji örnekleri, kronoloji örneği, kronoloji ödevi nasıl hazırlanır, resimli kronoloji örneği, boş cv örneği doldur, 4 sınıf kronoloji ödev örnekleri, kronoloji hazırlama ödevi, resimli kronoloji örnekleri, kronoloji hazırlama, boş cv doldur, kronoloji ödevi örnekleri, kişisel kronoloji örnekleri, 4 sınıf kronoloji performans ödevi örnekleri, 4 sınıf kronoloji performans ödevi, kişi kronoloji örnekleri, kronoloji hazırlama 4 sınıf

Etiketler: , , , ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı