Anasayfa » Ev Eşyaları

Paspas Modelleri

7 Aralık 2012 Bu Haber 1.888 kez okundu Yorum Yok


Paspas Modelleri
Yazımızda paspaslar hakkında genel bilgiler edinebilir ve değişik paspas model örneklerini resim albümümüzde inceleyebilirsiniz…

Hijyen ve ev temizliğinin herkes için önemli olduğu evlerimizde kirlerin kapıda bırakılarak içeriye girilmesi gerekmektedir. Sadece evimizde değil evlerin girişinde ya da apartmanların girişinde de kullanılan önemli bir malzeme paspastır. Ev tekstili olarak da gruplandıracağımız malzemeler çok çeşitlidir ve silkelenerek temizlenen paspaslar, genellikle küçük ve sık fırçalı yapıda bulunmaktadır. Oldukça renkli ve farklı desenlerde üretilen paspas modelleri her eve göre ve girişe göre ebatları değişiklik göstermektedir. Geniş ve büyük evler için seçilen paspaslar daha büyük olmalıdır. Apartman daireleri için standart ürünler yeterli olacaktır. Diğer ürünler ise iç ürünler ve dış ürünler olarak ikiye ayrılmaktadır. İç ürünlerin fırçalama yönü fazlayken, dış alanlarda kullanılacak ürünler ise kalın lifli malzemelerden üretilmektedir.

Paspasların en önemli özelliği çamuru, kiri ve nemi alan altı kaymaz PVC kaplamalı olmasıdır. Mağaza olsun restoranlar olsun ya da apartman girişlerinde daire girişlerinde kullanılmaktadır. Görünümün de önemli olduğu paspaslarda fonksiyonellik de önemlidir. Evlerimizde kullanacağımız paspaslar dikkat çekicidir. Eve girecek olan için ilk adım paspasla başlamaktadır. O yüzden dikkat edilmesi gereken ürünlerden sayılmaktadır. Ev içinde de kullanılan hoş ürünler ortaya çıkmıştır. Mutfak ve banyolar için kullanılan ürünler daha hoş desenlere sahiptir.

Ayaklarımızın altındaki sıcacık bir yumuşaklık da diyebiliriz. Ev dekorasyonu ve ev tekstili için de oldukça önemli olan paspasları seçerken dekorasyona ters düşmeyecek onları tamamlayacak ürün seçmeye dikkat etmelisiniz.

Daha çok daire girişinde ve eve girişte kullandığımız paspas modellerinin altı PVC kaplamalı olup kiri de önlemeye yöneliktir. Odalarımızda kullanmış olduğumuz çok çeşitli ve farklı paspas modelleri bulunmaktadır. Sizler için evlerinizde, yatak odalarınızda kullanacağınız birbirinden farklı el emeği ya da hazır olarak alacağınız çeşitli paspas modellerlini görsel olarak seçtik. En güzel, en şık ve evinizin dekorasyonuna uyumlu olarak seçeceğiniz paspasları sitemizden inceleyebilirsiniz.

Evlerinize ayrı bir renk ve canlılık katacak en güzel paspas modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Paspas Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: paspas modelleri ve yapılışı, magaza giriş paspas modelleri, banyo paspas modelleri ve yapılışı, bebek odası paspas modelleri, uğur böceği paspas yapılışı, uğur böcekli paspas YAPILIŞI, ugur boceklı sakallıipten yapılan paspas yapılışı, balık şeklindepaspas yapılışı, sakallı ipten banyo paspas modelleri, sakallı ipten banyo paspaslarının ebatları, sakallı ipten yaprak paspas, temizlik paspas modelleri, tüylü büyük paspasın yapılışı, tüylü ipten paspas modelleri yapımı video, balık modeli sakallı ipten banyo paspası, uğur böcekli banyo paspası yapılışı, uğur bocekli paspas, uğur böcekli paspas modeli, uğur böcekli paspasın yapılışı, paspasmodeli


Benzer Yazılar

  1. Perde Modelleri
  2. Abajur Modelleri
  3. Şömine Modelleri
  4. Banyo Ayna Modelleri
  5. Erkek Atkı Modelleri

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.