Anasayfa » Giyim

Pardesü Modelleri

8 Kasım 2012 Bu Haber 1.232 kez okundu Yorum Yok


Pardesü Modelleri
2013-2014 en yeni pardesü modelleri. Erkek ve Bayan pardesü modelleri hakkında bilgiler ve ip uçları. En güzel pardesü modelleri resimleri…

Genellikle kapalı bayanların vageçilmez giysilerinden olan perdesü, serin havalarda üzerimize giyilen bir giysidir. İnce pardesü modelleri olduğu gibi kalın perdesüler de bulunmaktadır. Yaz dönemlerinde özellikle kapalı bayanlar ince pardesü türlerini giymektedir.

Pardesüler son yıllarda oldukça renkli ve şık olmaktadır. Çünkü günümüzde kapalı olan bayanlar şıklık yaratmak konusunda son derece başarılıdır. Bu yüzden farklı model ve farklı renklerde olan pardesüler, tercih edilmektedir. Hanımların dolaplarında çoktan yerini almaktadır. Aynı zamanda kot pardesüler de oldukça ilgi görmektedir. Bayanlar şıklıklarına şıklık katmak için üzerlerine oturan pardesüleri de tercih etmektedir. Bunun yanında üstleri pencere şeklinde açılan pardesüler, iki katlı etekten oluşan pardesüler, önleri işlemeli olan pardesüler gibi çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Pardesüler de kemerin yanında düğmeli olan modeller de bulunmaktadır. Kemerli olan pardesü modelleri şıklık yaratmak açısından önemlidir. Çünkü son zamanlarda taşlı ve tokalı olan kemerli pardesüleri süsleyen en önemli aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Kapalı bayanlarda pardesüyü çekici hale getiren genellikle koyu renklerde ve uzun boylarda tercih edilmesidir. Sonuçta bu durum pardesü modası yaratmış olmasıdır. 2013 yılının pardesü modellerinde ağırlıklı olarak yaz için açık renkler tercih edilirken, kış mevsimi için de lacivert, siyah ve tonlarının tercih edilmiş olmasıdır. Yakası geniş olan pardesü modelleri de yine en çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.

Bütün zarifliğinizi ortaya koyan ve beli daha ince gösteren modeller kemerli olan pardesülerdir. Üstelik pardesünüzün belinizi sıkı ya da bol biçimde kavraması da sizin tercihinize kalmış durumdadır. İsterseniz pardesünüzü vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz. Kapalı bayanlar kadar olmasa da açık olan bayanlarda pardesü kullanmaktadır. Açık olan bayanlar, pardesü oldukça kapalı ve terleten bir giysi olduğu için sadece soğuk olan havalarda kullanmaktadır. Uzun boylu bayanlar pardesüden ziyade hemen diz altında biten pardesüleri tercih etmektedir. Daha çok bayanlar gri ve kahverenginin tonlarını tercih etmektedir. Aynı zamanda bu pardesülerin altında çizme de oldukça hoş durmaktadır. Hem pardesünüz daha ön plana çıkmakta hem de çizmenizle uyum içinde olmaktadır. Pardesünün üzerine kalıplı ya da kalıpsız bere de kullanabilirsiniz. Pardesünüzle uyum içerisinde olan bereleri de kullanabilirsiniz. Hatta çizmeniz, pardesünüz ve bereniz aynı rengin farklı tonlarında olduğu zaman güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Uzun pardesüleri tercih eden kapalı bayanlar, açık bayanlar gibi çizme tercih etmekte ve böylece şık görünmektedir. Kapalı olan bayanlar bere yerine türban kullanmaktadır ve türbanın rengini de pardesü ile uyumlu olarak seçmektedir. Uyumlu gözükmek için koyu renkli pardesünün üzerine koyu renkli türbanı seçerek uyumlu gözükmektedir.

Açık olan bayanların dışında daha çok kapalı bayanlar tarafından kullanılan pardesüler ile şıklığı yaratmanız son derece mümkündür. Birbirinden güzel ve şık olmak için türbanınızla da uyumlu kombin oluşturmanız için pardesü modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Şıklığın ve zarafetin yansıması olan pardesü modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yeni sezon pardesü modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Pardesü Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: pardes modelleri, erkek pardes, uzun pardesü modelleri erkek, se pardseler, sahrem pardesü, pardesü modelleri erkek, Erkek Pardüsü

Etiketler: ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı