Anasayfa » Sorgulamalar

Numaradan Adres Sorgulama

7 Eylül 2012 Bu Haber 32.184 kez okundu 7 Yorum


Numaradan Adres Sorgulama
Sitemizdeki linkler aracılığı ile numaradan adres sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnsanlar gelişen teknolojiyle birlikte faturalarını internetten ödemektedirler. Böylece yaşayacakları zaman kaybını da önlemiş oluyorlar. Bir tıklamayla her türlü bilgiye erişim kolaylıkla sağlanmaktadır. Numaradan adres sorgulama, isimden adres sorgulama, numaradan isim sorgulama internet sayesinde son derece basittir. Numaradan da adres mi sorgulanır demeyin. Çağımızda her türlü bilgiye ulaşmak zor değildir.

Numaradan adres sorgulamak mümkündür. Aşağıda size vermiş olduğumuz linki tıkladığınız zaman merak ettiğiniz kişi hakkında adres sorgulaması yapabilirsiniz.

Numaradan adres sorgulamak nasıl yapılır?
Numaradan adres sorgulamak için öncelikle aşağıdaki linki tıklıyorsunuz. Ve karşınıza çıkan ekranda vodafone, turkcell, avea ve Telekom’ da tek bir işlemle sorgulama yapabilmeniz mümkündür.

Bir arkadaşınızın ya da bir kurumun numarası elinizde ancak adresin nereye ait olduğunu bilmiyorsanız yapmanız gereken çok kolaydır. Numaradan adres sorgulama yapmanız yeterlidir. Bunun için 118 33’ü arayabileceğiniz gibi mesaj da atabilirsiniz. Aradığınız adres hangi il ve ilçede? En kaliteli ve kolay yoldan, hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken çok kolay.

Numaradan adres sorgulama yapabilmek için 10 haneli telefon numarasını ve doğrulama kodunu doğru ve eksiksiz bir şekilde ekrana giriniz. Tüm operatörlerde ara tuşuna basınız.
Sorgulama neticesinde çıkan sonuçlar ekranda listelenmektedir. Arama sonucunu ise cep telefonunuzdan düşmek kaydıyla 2 TL ödeyerek öğrenebilirsiniz.

Numaradan adres sorgulamak için aşağıdaki linki tıklayınız.
Numaradan Adres Sorgulama

Numaradan Adres Sorgulama

Numaradan Adres Sorgulama

Konu ile Alakalı Kelimeler: numaradan adres sorgulama, numaradan adres bulma, telefon numarasından adres sorgulama, telefondan adres sorgulama, numaradan adres sorgulama ücretsiz, telefondan adres bulma, adres bulma, cep telefonundan adres sorgulama, adres no sorgulama, telefon numarasından adres öğrenme, cep telefon numarasından adres bulma, telefon numarasıyla adres sorgulama, telefon nodan adres sorgulama, telefon no dan adres bulma, telefon numarası ile adres bulma, cep numarasından adres sorgulama, tel numarasından adres bulma, telefon nodan adres bulma, telefon numarasından adres bulmak, cep telefonundan adres bulma
404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı