Anasayfa » Sorgulamalar

Medaş Fatura Sorgulama

2 Eylül 2012 Bu Haber 691 kez okundu Yorum Yok


Medaş Fatura Sorgulama
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş fatura borcu öğrenme ve fatura sorgulama sistemine girmek için tıklayınız.

Günümüzde çalışma şartları malum, insanlar sabahtan akşama karda çalışmakta bir de bunun üstüne fatura ödemek için bankalara girip sıra beklemek oldukça vakit kaybına sebep olmaktadır. Artık herkes bütün borçlarını, faturalarını bankalara otomatik ödeme talimatı vererek ya da internet üzerinden yapmaktadır. Ancak internet kullanmayı tam olarak bilmeyenler için internetten elektrik faturası nasıl sorgulanmaktadır? İnternetten elektrik faturası nasıl ödenir? Bu sorularınıza yanıt vereceğiz.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş mobil teknolojileri etkin kullanan bir elektrik dağıtım şirketidir ve internet üzerinden elektrik faturalarınızı ücretsiz ve kolay bir şekilde öğrenmenize imkân tanımaktadır. Faturası eline ulaşmayan aboneler için özellikle böyle bir hizmetin sunulması çok büyük kolaylıktır. Sürekli elektrik faturasına gelen zamlarla birlikte devamlı kontrol etmek sizler içinde iyi olacaktır.

MEDAŞ fatura borcu nasıl sorgulanır?
Aşağıda linki belirtilen bağlantıya tıkladığınız zaman MEDAŞ’ın resmi sitesindeki “Elektrik Borç Sorgulama” sayfasına ulaşırsınız. Sorgulama sayfası açıldığı zaman tesisat numaranızı ve doğrulama kodunu ilgili boşluklara giriniz. Aynı zamanda işletme kodu ve abone numaranızı da girerek “ara” butonuna bastığınız zaman yeni numaranızla ilgini bilgi de alabilirsiniz ve borcunuzu öğrenebilirsiniz.

MEDAŞ fatura borcunuzu öğrenmek için aşağıda belirtilen linke tıklayınız.
Medaş Fatura Sorgulama

Medaş Fatura Sorgulama

Medaş Fatura Sorgulama

Konu ile Alakalı Kelimeler: meda bor sorgulama, MEDAŞ BORÇ SORGULAMA, medaş fatura sorgulama, meram medaş elektrik borç sorgulama, medaş borç sorgulama meram, MERAM MEDAŞ ELEKTRİK FATURA

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı