Anasayfa » Dekorasyon

Gündoğdu Mobilya

5 Ekim 2012 Bu Haber 2.373 kez okundu Yorum Yok


Gündoğdu Mobilya
Gündoğdu Mobilya hakkında bilgiler, yatak odası modelleri, yemek odaları modelleri, genç odası modelleri, düğün paketleri ve diğer tüm modelleri sitemizde inceleyebilirsiniz…

1970’li yıllardan bu yana ülkenin değişik bölgelerinde muhtelif ürünlerin pazarlama, satış ve dağıtımını yapan firma atölye bazında Trabzon’da üretim alanını kurarak mobilya sektörüne adım atmıştır. Önceleri koltuk, kanepe , mobilya ve yaylı yatak üzerine üretim tesisini hayata geçirerek, fabrika satış mağazasını kurmuştur.

Devamlı büyüyerek gelişmeye devam eden Gündoğdu Mobilya, yaylı yataktan ev tekstiline, bazadan büro malzemelerine, halıdan çelik kapıya kadar birçok alanda üretim yapmaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş olan firmanın, yurdun birçok yerinde fabrika satış mağazası bulunmasının yanında Avrupa ülkelerine ve Türk cumhuriyetlerine de ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda İran’da 2 satış mağazası bulunmaktadır.

Son teknolojiyi kullanarak, yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, modern ve fark yaratan çizgisiyle büyümeye devam etmektedir. Rahatlık, estetik ve kaliteyi ön plana alan Gündoğdu Mobilya, ürünlerini en ekonomik fiyata tüketiciye sunmaktadır.

Türkiye’de 88 mağazada hizmet veren firmanın, birçok yerde satış mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda yatak odası, yemek odası, genç odası, koltuk ve salon takımları, oturma grubu, köşe takımları, yataklar, kanepeler, baza- başlık, düğün paketleri, modül ürünler, aksesuarların yer aldığı mağazada sizlere ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Çok uygun fiyatlara istediğiniz ürünleri alabileceğiniz firmanın kredi kartsız peşinatsız 36 ay taksit fırsatını da sizlere sağladığı kolaylığı vardır.

Gündoğdu Mobilya İletişim Bilgileri
Organize Sanayi Bölgesi Trabzon Arsin 61900 Türkiye
Tel: 90 (462) 711 14 10

Birbirinden güzel ve kaliteli Gündoğdu Mobilya ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya Modelleri Örnekleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: gndodu mobilya, gündoğdu koltuk takımları, gündoğdu mobilya yatak odaları, gündoğdu mobilya fiyat listesi, gündoğdu mobilya koltuk fiyatları, gündoğdu mobilya oturma grupları, gündoğdu mobilya koltuk modelleri, gaziantep gündoğdu mobilya fabrika satış mağazası, gündoğdu koltuk, gundoğdu, gündoğdu yemek odası takımları ve fiyatları

Etiketler: ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı