Anasayfa » Kariyer

Gebze İş İlanları

26 Temmuz 2013 Bu Haber 423 kez okundu Yorum Yok


Kocaeli Gebze

Değerli okurlar bu yazımızda Gebze hakkında kısa bir bilgi geçtikten sonra, Gebze de yaşayan birinin nasıl iş bulacağına dair yöntemleri birlikte ele alacağız. Buradaki iş bulma yöntemlerini deneyip işsiz kalmak çok zor. Unutmayalım ki işveren her zaman işe istekli personelle çalışmayı tercih eder. Dolayısıyla işte iyi çalışmak kadar, iş bulma konusunda da azimli davranmak, işveren açısından da o kadar önemlidir.

Kocaeli ile İstanbul arasında kalan Gebze, sınır olarak İstanbula daha yakın olmasına rağmen Kocaelinin bir ilçesidir. İl olmayı fazlasıyla hak eden fakat bu istekleri siyasiler tarafından bastırılmış Gebze, insan ve trafik sirkülasyonu oldukça fazla bir kent. Nüfus olarak Türkiyede ki bir çok ilden daha büyük olan gebze, çok hızlı gelişen ve değişen bir şehir. Eskihisar sahil köyü ile, doğal şelalelere sahip Ballıkayaları ile, Tarihi Eskihisar Kalesiyle, Osman Hamdi Bey Müzesiyle aslında güzel bir şehir Gebze. Şu anki (2013) Gebze belediye başkanlığı görevini, AKP den sayın Adnan Köşker yürütmektedir. Yeni bir çok projeyle sanayi şehri, sadece ekmek kapısı olan bu şehri, insanların yaşamak zorunda olduğu, değil; yaşamaktan zevk duyduğu bir şehir yapmayı çok güzel becerdi. Zaten en büyük projesinin insanları mutlu etmek olduğunu söyleyen Başkanı, seven çok kişi var.

gebze belediyesi

Gebze Belediye Başkanlığı

 

Gebze Belediyesi iş başvurusu

*Gebze belediyesinde 2. katta, özel sektörden gelen talepleri, iş arayanlara yönlendiren Faruk GÜNEŞ Bey in e-mail adresi: ekonomen@mynet.com

* Personelden sorumlu başkan yardımcılarınında e-mail adreslerine yine cv lerinizi gönderebilirsiniz. Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet KİSBET e-mail: ahmet.kisbet@gebze.bel.tr

 

* Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilay AYRAN e-mail: nilay.ayran@gebze.bel.tr

Bunun dışında norm kadrolarla alakalı eleman taleplerini iş kura bildiren Gebze Belediyesi genelde teknik bölüm mezunu kalifiyeli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Şunu hatırlatmakta fayda var ki, belediyeler gibi kurumlarda işten çıkartılma çok olmadığı için eleman sirkülasyonu çok yavaş olur.

*Gebze belediyesi iletişim - 0 262 642 0430

—————————————————————————————————————————————

Gebze iş kur iş ilanları

Değerli okuyucular, iş kur ilanlarını takip etmek artık çok kolay. İş kura kayıt yaptırdığınız taktirde, size uygun iş ilanları cep telefonunuza otomatik olarak gelmektedir. Telefonunuza gelen iş mesaj numarasını iş kura gelip gösterdiğinizde, iş kur da ki yetkililer size ilgili iş ilanın iletişim bilgilerini vermektedirler. İş kura gitmeden önce telefonla arayıp kayıt için hangi evrakları istediklerini öğreniniz.

Gebze işkur tel -  0 262 641 12 55 – 644 35 81 – 644 35 82

—————————————————————————————————————————————

gebze gazetesi

Gebze gazetesi iş ilanları

Değerli okurlar, iş ilanında Gebze de en çok tutulan gazete Gebze Gazetesidir. Fakat internet sayfasından iş ilanlarını göremezsiniz. Haklı olarak gazete, tirajlarını yüksek tutmak için internete bu bilgileri vermemişler. Dolayısıyla Gebze gazetesinde ki iş ilanlarını görmeniz için gazete almanız şart.

————————————————————————————————————————————–

iş görüşmesinde yapılması gerekenler

iş görüşmesinde yapılması gerekenler

iş görüşmesi nasıl yapılır

iş görüşmesi nasıl yapılır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerli okurlar yukarıda belirttiklerimizin dışında, iş ararken ciddi olarak internet iş bulma sitelerini tavsiye ederiz. İş ve işvereni- iş arayanla, iş vereni karşılaştıran bu siteler gerçekten çok başarılı. Hazırlayacağınız güzel bir cv ile ve devamlı takiple eminim yakın bir zamanda iş bulacaksınız. Şimdi size e-iş bulma firmalarının internet kısayollarını vereceğiz.

Kariyer 

Yenibiriş:)

Koç Kariyer

Eczacıbaşı Kariyer

Secretcv

 

 

Konu ile Alakalı Kelimeler: gebze i ilanlar, gebze iş ilanları

Benzer Yazılar

  1. Hac Kura Sonuçları
  2. Adana Ceyhan Belediyesi Personel Alımı
  3. 2013 Gebze Ramazan İmsakiyesi
  4. Adana Sarıçam Belediyesi Personel (işçi) Alımı
  5. Adana Çukurova Belediyesi Personel (işçi) Alımı

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı