Anasayfa » Giyim

Fiskos Modelleri

20 Kasım 2012 Bu Haber 967 kez okundu Yorum Yok


Fiskos Modelleri
2013 Fiskos modelleri, dantel fiskos modelleri, fiskos masa örtüsü modelleri, fiskos sehpa modelleri ve en yeni fiskos örneklerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Dantel kullanımı bir bayan için evde ayrıcalıktır. Dantel yapmak meşakkatli bir uğraştır ve elinize alıp bir şeyler ortaya çıkarmaya başladığınız zaman birbirinden güzel farklı tasarımların ortaya çıkması hoşunuza gidecektir. Evinizin salonunda masanızda ya da konsolunuzda kullanacağınız dantel örtüler evinize ayrı bir hava, şıklık getirecektir. Masayı kaplayan çok şık ve altıgen olarak örülen bir masa örtüsü oldukça zaman almasının yanında, emek istemesinin yanında hoş bir hava yaratmaktadır. El ele tutuşan kızların desenlendiği kenarlarından sarkmayan masa örtüsü de özellikle bayanların beğenisini kazanmaktadır.

Fiskos masa örtülerinde yanlardan sarkmalı olan modeller oldukça göz doldurmaktadır. Dilim dilim yapılacak olan sekiz parça halinde örülmüş olan ve sonradan birleştirilmiş olan şık bir örnek fiskos olarak evinizde kullanılabilir. Masalarınıza ayrı bir şıklığı sergilemeniz açısından göz doldurmaktadır. Düşünün ki, küçük motiflerden birleştirerek etrafı delik, ince oya ile dönülmüş olan mini fiskos masa örtüsünü düşünün. Ya da örümcek örgü modeli ile ve dolgunun da kullanıldığı dantel örgü de dikkat çekici durmaktadır. Mutfak masalarınızda kullanmak için meyve desenleriyle örülmüş olan bir örtü kullanılabileceği gibi kare bir masanızda mini bir örtü üzerine serilmiş dantel küçük ama çekici bir örtü. Salondaki masalarınızda kullanacağınız mor ya da lacivert renk örülmüş bir örtü, mobilyalarınıza uygun renklerde örülmüş ise de ayrı bir hava katacaktır.

Sehpalarınızda, masalarınızda ve fiskoslarınızda büyük ya da küçük olarak tasarlanmış olan örtüler el emeği, göz nuru olarak oldukça şık ve estetik duracağından serildiği ortamda hoşluk yaratarak göz dolduracaktır. Önceleri çok fazla rağbet edilse de günümüzde el işi olarak yapılan ürünler emek istediğinden dolayı pek kimse tarafından yapılmamaktadır ama hala değerini ve yerini korumaya devam etmektedir. Dantel olarak yapmış olduğunuz örtüleri kanepe, koltuk ya da yatak örtüleri olarak kullanabilirsiniz. Bulunduğu yani serildiği ortama farklı bir otantik hava katarak, eski ve geleneksel yapıları yaşatmaya devam edecektir. Bu örtüleri danteli yapmak kolay değildir ancak küçük motifleri birleştirerek bir araya getirilen dantel örnekleri işinizi kolaylaştırabileceği gibi sizin içinde zevkli olacaktır. Yapacağınız dantelin istediğiniz kalınlıkta tığ ve ipliği kullanarak yapabilirsiniz. Motifleri örmeye başladığınız zaman kolay ürüyecek olan ve her bir eklediğiniz motif ve örtü büyüdükçe sizin için daha zevkli olacaktır. Bir de unutmamanız gereken bir nokta var ki dantelin boyutlarına dikkat etmenizdir. Dantel ipliği kullanacak olan bayanlar, yıkandıktan sonra biraz küçüleceğinden dolayı, elde yıkamalarını öneririz. Aynı zamanda kullanacağınız ipin markası ve kalitesi de son derece önemlidir. O kadar el emeği göz nuru dökülerek hazırlanan modelin ipinin de kaliteli olması uzun ömürlü olmasından dolayı önemlidir.

Evinizde salonunuzda, oturma odalarınızda ya da yatak odalarınızda mobilyalarınıza uygun renklerden seçeceğiniz renkleri fiskos masa örtülerinde kullanarak ayrı estetik bir şıklık yaratabilirsiniz. Sitemizde sizin için seçmiş olduğumuz fiskos modellerini yayınlıyoruz. Birbirinden şık ve estetik duracak fiskos modellerini sizler için seçtik. Hepinize şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Fiskos Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: vitrin dantel örnekleri, modelleri havlu, 1989 fiskos modelleri, fiskos için şık örtüler, fıskos masa sehpa ortusu, ok modelli fiskos örtü modelleri
404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı