Anasayfa » Oyun Dünyası

Farmerama Hileleri 2011

13 Eylül 2011 Bu Haber 11.365 kez okundu 39 Yorum


Farmerama

Farmerama

Farmerama Hileleri

Merhaba arkadaşlar size bazı denediğim hileleri anlatcam. Umarım işinize yarar.

Not: Yazdığımız bu yazıya sizde yorum yazarsanız daha fazla hileyi sizle paylaşmayı düşünüyorum. Ek olarak diğer arkadaşlarda bildikleri hileleri yorum olarak sitemize yazabilirler. Yorumu aşağıdaki bölümden yazabilirsiniz.

Hile 1
Günde 1 kez yapabileceğiniz bu hilede görev bölümünü açıyoruz ve görevi yapıyoruz sonra kapatıp çıkıyor. Görev normalde 1 kere olmasına rağmen her zaman yapılıyor.

Hile 2
Şehire gidiyorsunuz ve orda turizm ofisinde oyuncu oyuncu kazandırıyora gidip arkadaşlarınıza e-mail ile davetiye atıyorsunuz ve çam ağacı kazanıyorsunuz. Mesela 10 tane mail adresi açın ve 10 çam ağacı kazanın.

Hile 3
Şimdi arkadaşlar para kazanma hilesi için 7-8 tane hesap açıyorsunuz ve hesap başlı 27 tulpgulden oluyor şehire inip çarkıfelek çeviriyoruz ve 7 hesaptan birinde kesin 120k mp çıkıyor. Hangi hesaba çıkarsa o hesabı 3 yapıp şehirden 120k malzeme alıyoruz. Sonra bu malzemeleri 0.10 dan koyup gerçek hesabımızla satın alıyoruz ve böylelikle kendi hesabımıza bedavadan transfer oluyor. 2 hesap aynı anda açık olsa iyi olur. Mesela birinde internet explorer birinde mozilla ile girin :)

Farmerama oynamak için üye olma linki:

http://tr.hengame.gen.tr/signup/

Farmerama

Konu ile Alakalı Kelimeler: farmerama hileleri, farmerama hileleri 2012, farmerama oyun hileleri, farmerama hilesi, farmerama altın hilesi, farmerama hile programı, farmerama para hilesi, farmerama çarkıfelek hilesi, farmerama para hıleleri, farmerama şifreleri, farmerama çiftlik altını hilesi, farmera hileleri, farmeramada para hilesi, farmerama yumurta nasıl yapılır, farmeramanın hileleri, farmerama yumurta nasıl üretilir, farmerama da yumurta nasıl üretilir, farmerama, farmerama altın hileleri, farmera

Etiketler: , ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı