Anasayfa » Erkekler, Hediye, Takı

Erkek Kolye Ucu

23 Haziran 2013 Bu Haber 1.790 kez okundu Yorum Yok


Erkek kolye ucu modelleri:

Erkek kolye ucu altın:

Ay yıldızlı kolye ucu: Beyaz altından ay yıldızlı bu model gerçekten çok hoş. Erkeklere hediye edilebilecek anlamlı bir hediye.

ay-yildizli-kolye

 

 

 

 

 

Erkek Gümüş Kolye Modelleri- Gümüş Kolye Uçları: Korsan model gümüş erkek kolye, estetik olmasının yanında merak uyandırıcıda.

gumus-kolye-modelleri-erkek

 

 

 

 

 

Erkek gümüş cevşen kolye- Erkek muska kolye: Hem sevdiğinizi kötü gözlerden ve belalardan korumak hemde estetik olmasını mı istiyorsunuz? Aradığınız tam anlamıyla çevşen kolye bayanlar.

evsen-erkek-gumus-kolye

 

 

 

 

 

 

Gümüş mermi kolye: Erkeklerin vazgeçemediği askerlik anılarına bir katkıda siz bulunmak istermisiniz bayanlar? Bu mermi kolyeler erkekleri eminim çok gururlandıracaktır.

gumus-mermi-kolye

 

 

 

 

 

Çelik kolye modelleri: Zon zamanların trendi erkek çelik kolye modelleri, erkeklere çok mu yakışıyor ne? Erkek çelik kolye jilet:

celik-erkek-kolye-jilet

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye ejderha: Erkeğinize mistik bir havamı katmak istiyorsunuz? Bayanlar bu model erkeklerin hayır diyemiyeceği tarzdan.

celik-erkek-kolye-ejderha

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye tabanca: Erkek=Tabanca diyen bayanlar. Bu model sert- agrasif yapılı erkeklere daha çok hitap ediyor sanırım.

CELIK-ERKEK-KOLYE-TABANCA

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye akrep: Her türlü burç figürlü gümüş kolyelerden bir tanesini partnerinize hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda partnerinizin doğum tarihini de bildiğinizi gösterecek bu hediye.

celik-erkek-kolye-akrep

 

 

 

 

 

Gümüş erkek zincirleri: Değerli bayanlar, erkeklere sade zincir modelleri de çok yakışacaktır eminim.

gumus-erkek-zincir-kral-modeli      erkek-gumus-zinciri

Konu ile Alakalı Kelimeler: erkek kolye, cevşen kolye fiyatları, erkek altın kral zincir fiyatları, altı erkek kolye sade, gümüş cevşen kolye, erkek kolye ucu, erkek gümüş kolye uçları, erkek cevşen kolye, çerkes kolye ucu erkek, madam kolye uçları

Benzer Yazılar

  1. Sevgiliye Hediye- Takı Modelleri
  2. Adidas Eşofman Modelleri Erkek
  3. Yüzük Modelleri
  4. Erkek Atkı Modelleri
  5. Sevgiliye Hediye- Romantik Hediyeler

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı