Anasayfa » Sinema

En Güzel Filmler

20 Eylül 2012 Bu Haber 563 kez okundu Yorum Yok


En Güzel Filmler
En güzel filmler hangileri? En güzel filmler listesi. En iyi filmler ve bu filmlerde oynayan aktörlerin isimleri & filmlerin özet konuları…

Hepimiz sinemayı severiz ve birbirinden güzel gişe rekorları kıran filmleri izlemek için sabırsızlanırız. Peki, şimdiye kadar izlediğimiz filmler arasında en çok izlenilen ve herkes tarafından beğenilen, unutulmayan filmler hangileridir?

En güzel filmler hangileridir?
Şimdiye kadar yayınlanan filmler arasından en unutulmayanı, Titanik’tir. James Cameron’un yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncuları, Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Ioan Gruffudd, 
Billy Zane, Kathy Bates, Bernard Hill, Victor Garber, Bill Paxton’dur. Birçok kişi tarafından izlenen ve çok beğenilen film, favori filmler arasında yerini almıştır. Büyük bir aşk öyküsünden yola çıkarak, bir felaketi dile getiren film, 14 dalda oascar adayı olarak, 11 dalda heykelcilik kazanmıştır.

Esaretin Bedeli adlı sinema filmi de büyük bir ilgiyle izlenmiştir. Yönetmenliğini Frank Darabont’un yaptığı filmin oyuncuları, Morgan Freeman,  Bob Gunton, Tim Robbins,
William Sadler, Jeffrey DeMunn, Gil Bellows, Clancy Brown,  James Whitmore,Larry Brandenburg, Mark Rolston, Brian Delate’dir.  Karamsarlık ve umut dolu bir hikâye. Genç ve başarılı bir bankerin eşini ve sevgilisini öldürmek suçundan hapse mahkûm edilmesi ve orada yaşananları anlatan bir filmdir.

Yeşil Yol adlı sinema filmi de fantastik dram alanında son derece ilgi gören bir filmdir. Yönetmenliğini Frank Darabont’un yaptığı filmin oyuncuları Tom Hanks, David Morse, Michael Clarke Duncan, Sam Roclwell’dir. Şiirsel anlatım, oyunculuk, mekan her şeyin olağanüstü olarak yansıtıldığı filmde, herkesin yeşil bir yoldan geçerek öleceği düşüncesi insanı hüzünlendirmektedir.

Prestij adlı sinema filmi casusluk ve dram alanında izleyicinin beğenisine sunduğu filmi ile büyük ilgiyle izlenmiştir. Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı filmin belli aşkı oyuncuları , Hugh Jackman, Scarlett Johansson, Andy Serkis, Rebecca Hall, Piper Perabo, David Bowie, Michael Caine, Samantha Mahurin, Jamie Harris’tir.
İnanılmaz bir kurguya sahip olan film, iki sahne sihirbazının rekabetini dile getiren bir filmdir.

Başlangıç adlı sinema filmi de en çok beğenilen en güzel filmler arasına girmeye hak kazanmıştır. Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı filmin belli aşkı oyuncuları, Joseph Gordon-levitt, Michael Caine, Marion Cotillard, Ellen Page, Cillian Murphy, Leonardo DiCaprio, Tom Hardy’dir. Çok yetenekli bir hırsızı anlatan filmde macera, aksiyon, casusluk, gerilim söz konusudur.

Dövüş Kulübü adlı sinema filmi dram türünden hoşlanan sinemaseverler için tavsiye edeceğimiz bir filmdir. Yönetmenliğini David Fincher’in yaptığı filmin belli başlı oyuncuları, Brad Pitt, Helana Bonham Carter, Edward Norton, Tim de Zarn’dır. Yaşamı aksiyon ve dram şeklinde ilerleyen kahramanın başına gelenleri ilgiyle izleyeceksiniz.

Bunun dışında; Karayip Korsanları Siyah İnci’nin Laneti, aksiyon, dram, komedi, savaş ve tarihten kesitler bulacağınız güzel bir filmdir. Yüzüklerin Efendisi: İki Kule adlı sinema filmi de aksiyon ve macera sevenler için önereceğimiz bir filmdir. Forrest Gump bir ailenin biyografisini konu alan dram türünde bir filmdir. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı adlı sinema filmi aksiyon, macera sevenler için güzel vakit geçireceğiniz bir filmdir. Aksiyon, polisiye, gerilim sevenler için Kara Şövalye filmini izleyebilirsiniz.

Sizlerde izlediğiniz filmleri alttaki yorum bölümüne yazıp kendi en iyi filmler listenizi gönderebilirsiniz. Tavsiye edeceğiniz başka filmler elbette ki vardır değilmi?

En iyi filmlerden kareler

Konu ile Alakalı Kelimeler: 2011 en gzel filmler, en gzel filmler, en gzel filmler listesi, en güzel filmler hangileridir

Etiketler: ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı