Anasayfa » Teknoloji

En Güzel Duvar Kağıtları

21 Eylül 2012 Bu Haber 5.289 kez okundu Yorum Yok


En Güzel Duvar Kağıtları
En güzel masaüstü duvar kağıtları, en güzel manzara duvar kağıtları ve en güzel telefon duvar kağıtları örneklerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

İnsanların ruh halini olumlu yönde etkileyen doğanın gücünden hepimiz yararlanabiliriz. Teknolojinin her açıdan kuşattığı insan, doğanın hâkim olduğu yerlerde sessizlik, sakinlik arayışına girmektedir. Bu yüzden insanları rahatlatan, onları sakinleştiren tabiatı yansıtan resimler, insanların tercih ettiği resimler arasındadır. Haftanın en az bir gününü yeşillikler içerisinde geçiren, ağaçları seyreden insan kendisini son derece rahatlamış hisseder.

Yoğun iş temposundan sıkılan ve bunalan insanları düşünün. Düşününki, sahilde bir çay bahçesinde oturuyorsunuz. Sadece suyun sesini, kuşların sesini ve çam ağaçlarının kokusunu hissedin. İnsanların fiziksel olduğu kadar ruhsal açıdan da beslenmesi çok önemlidir. Bunun için deniz kıyısı, ağaçlı, yeşil tepelere koşmanın insanın ruh halini düzeltici etkisi yadsınamaz. Ev kiralamak ya da satın almak isteyen insanların ilk önce manzara sorması da bu sebepten kaynaklanmaktadır.

İnsanlara iyilik ve huzur getiren yeşilin herhangi bir cismi, ağaçların, çimenlerin bin bir tonu ve hayvanların olduğu yerler ve bu resimler insanları rahatlatmaktadır. İnsanın bir demet çiçek dahi ruh halini olumlu yönde etkilemektedir. Doğanın her tonu insan üzerinde temizleyici bir etki yapmaktadır. Kalabalık şehirlerde yaşayan insanlar yeşile hasret kalmaktadır. Ve yoğa yaparken doğanın gücünden örnekler verilerek insanlar rahatlatılmaktadır.

Doğa terapisi uzmanlar tarafından herkese önerilmektedir. Haftada bir kez herkesin doğaya karışmasını, orada kendinizi yormayacak şeylerle meşgul olmanızı ve sadece rüzgârın dallara çarpmasını dinlemenizi önermektedir. Çevre yolunun gürültüsü, araba sesleri, egzoz dumanlarından sıyrılarak, yaprakların yanıp sönen ışıltısı sizleri rahatlatacak ve derin nefes almanızı sağlayacaktır. İnsanın üzerinde olumlu etkiler yapan, doğanın bin bir rengini içerisinde barındıran manzaralar insanı adeta büyülemektedir.

Birbirinden güzel resimleri bilgisayarınızda masaüstü olarak kullanabilirsiniz. En güzel resimleri seçerek bilgisayarınıza kaydedin ve onu duvar kâğıdı yapabilirsiniz. En güzel manzara resimlerini sitemizde bulacaksınız ve bu güzellikler sizi az da olsa rahatlatacaktır. Birbirinden güzel manzara resimleri, çiçek resimleri, doğanın eşsiz güzelliği ve hayvanların en sade halini masaüstünüzde duvar kâğıdı yaparsanız. Bu resimler iş yoğunluğundan arta kalan zamanınızda sayfalar arası geçiş yaparken az da olsa rahatlamanızı sağlar. Yoğun iş temposundan fırsat bulduğunuz zaman o güzellikler arasında kendinizi hayal edin ve sahip olduklarınızın kıymetini bilin.

Sizin için seçtiğimiz en güzel duvar kâğıtları

Konu ile Alakalı Kelimeler: telefon duvar kağıtları, en gzel duvar katlar, güzel telefon duvar kağıtları, telefon duvar kağıdı, telefon için duvar kağıtları, telefon için güzel duvar kağıtları, telefon duvar resimleri, duvar kağıdı 2013, en güzel telefon, duvar kağıtları en güzel, en güzel duvar kağıdı resimleri, enguzelduvarkagitlari, Cam ağaçlı duvar kağıdı telefon, en güzel telefon duvar kağıdı, en guzel telefon duvar fotograflari, en güzel masaüstü duvar kağıdı, en guzel duvar kayitlarl, dünyanın en güzel telefon duvar, yabancı şehirler güzel manzaralar ve duvar kağıtları

Etiketler: , ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı