Anasayfa » Eğitim

E-Okul Hilesi (Not Değiştirme ve Devamsızlığı Düşürme)

17 Nisan 2013 Bu Haber 1.958 kez okundu 4 Yorum


Sizlere vereceğimiz kodu e-okul sitesine giriş yaptıktan sonraki aktif ekrana giriyorsunuz ve notlarınızı dilediğiniz gibi değiştirip, devamsızlığınızı da düşürebiliyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar bugün sizler E-Okul not değiştirme ve düzenleme hakkında bilgiler sunmaya çalışacağım. Hangimiz çocukluğumuzda okulu asmadık veya hangimiz zayıf almadan bir dönemi geçirdik. Tabii bu dediklerimi yapan kardeşlerimizde var ama onlar istisna oluyor herhalde ve zayıfı, devamsızlığı olmayan kardeşlerimizin de zaten bu yazıyı okuyacaklarını sanmam ;)

E-okul Nedir?
E-okul sayfasına TC kimlik numarası ve okul numarası ile giriş yapan öğrenci sisteme giriş yaptıktan sonra yazılı tarihlerini, her ders için kendisine verilen davranış notlarını, yazılı notlarını, bir dönem içerisinde okumuş olduğu kitapları ve en önemlisi okulda olmuş olduğu sınavların sonucunu tarih girildiği süreden en geç 15 gün içerisinde görmektedir. Aynı zamanda devam ve devamsızlık durumlarınızı da E-okul sisteminden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Hatta birçok okul tarafından sistemde veliye ait bilgiler mevcutsa çocuğunuzun devamsızlık durumları ve yazılı sonuçlarına aileye mesaj olarak gönderilmektedir. Günümüzde yeni nesil öğrenciler için hiçbir şey zor değildir. Gönül ister ki herkes çalışarak her şeyin üstesinden gelsin. Ancak bazı öğrenciler için ne kadar çalışmalarını gönülden istesek de zordur. Aslında mümkün olabilecek bir durum olmasına rağmen çalışmaması için birçok etken de olabilir. E-okul hilesi sayesinde notlarınızı ve devamsızlık durumlarınızı kolaylıkla değiştirmeniz mümkündür.

Notlar ve Devamsızlık Nasıl Değişir?
Şimdi gelelim notumuzu nasıl değiştireceğimize ve devamsızlığımı nasıl düşüreceğimize. İlk olarak aşağıda bulunan kodu kopyalıyoruz.

javascript:document.body.contentEditable = true; document.designMode = on;

Bu kodu kopyaladıktan sonra e-okul giriş sayfasını açıyoruz. E-okul giriş sayfası için https://e-okul.meb.gov.tr/ilkogretim/veli/iov00001.aspx adresine giriyoruz. Giriş sayfasına kullanıcı adı ve şifremizi yazarak giriyoruz.

E-okul sayfasına giriş işlemlerimizi yaptıktan sonra yukarıda bulunan mozilla veya chrome fark etmez, adres çubuğundaki yazıları siliyoruz. Adres çubuğu site ismi yazdığımız yer oluyor arkadaşlar. Adres çubuğundaki site ismini silerek yukarı da verdiğimiz kodu adres çubuğuna yapıştırıyoruz ve enter diyoruz. Bu işlemi yaptığımızda karşımıza düzenleme sayfası açılıyor ve dilediğimiz notları ya da devamsızlık günlerimizi düzenleyebiliyoruz.

Bu yapılan işlem sadece sizin bilgisayarınızda geçerli oluyor arkadaşlar. Normalde orada bulunan notlar değişmiyor. Zaten böyle bir şeye de kimse izin vermez. Bu sizler için geçici bir çözümdür. O yüzden derslerinize çalışmanızı ve devamsızlık yapmamanızı öneriyoruz.

Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz…

E-Okul

E-Okul

Konu ile Alakalı Kelimeler: e okul hilesi, e okul devamsızlık silme, e okul hileleri, devamsızlık nasıl düşürülür, Devamsızlık düşürme, e okul devamsizlik düşürme hilesi, e okul devamsizlik dusurme, devamsızlık düşürme için neler yapılır, e okulda devamsızlık s ne demek, e okuldan devamsızlık silme, karnede devamsızlık nasıl değiştirilir, OKUL NDEVAMSIZLIK SİLME, e okul devamsızlık hilesi, e okul devamsızlık düşürme silme, e okul not değiştirme programı, e okul devamsizlik dusurme nasil yapilir, 9 sınıf devamsızlık düşürme, 9 sınıf devamsızlık silme, devamsizligi dusurme, devamsızlığımı nasıl düşürebilirim

Benzer Yazılar

 1. Okul Oyunları
 2. Giriş Sayfası Değiştirme Yöntemleri
 3. Okullarda Devamsızlık Sınırı Kaç 2011
 4. Komşu Çiftlik Mega Gübre Hilesi
 5. Dragon City Gems Hilesi

4 Yorum Yapılmış »

 • kübra özcan demiş ki:

  devamsızlık düşürmek istiyorum

 • harun özben demiş ki:

  devamsızlık silme

 • Muhammed ataş demiş ki:

  Not değiştirme

 • ölü demiş ki:

  Devamsızlığım 43,5 gün oldu. Okulun bitmesine daha 70 gün var, 45 olursa kalırsın diyolar. Hastadamı olmiyacak!!!

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı