Anasayfa » Magazin

Dünyanın En Yakışıklı Erkeği

29 Ağustos 2012 Bu Haber 4.275 kez okundu Yorum Yok


Dünyanın En Yakışıklı Erkeği
Yazımızda dünyanın en yakışıklı erkeğini ve ilk 10 sırada alan dünyanın en yakışıklı erkeklerini tanıtıyoruz…

Dünyanın en yakışıklı erkekleri nerede yaşıyor diye düşünüyorsanız, işte size cevabı.

Dünyanın en yakışıklı erkekleri Top10 listesi
1) David Beckham
2) Jake Gyllenhaal
3) Brad Pitt
4) Patrick Dempsey
5) Johnny Depp
6) Milo Ventimiglia
7) Colin Farrell
8) Gael Garcia Bernal
9) Josh Holloway
10) Rodrigo Santoro

Dünya’nın en yakışıklı erkeklerini yakından tanıyalım
Dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında ilk sırada yer alan ünlü futbolcu İngiliz asıllı David Beckham’dır. Dünyanın en yüksek ücretli futbolcusu ünvanını alan Bechkam, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Dünyanın ikinci sırada yer alan en yakışıklı erkeği Yahudi asıllı ABD’li oyuncu Jake Gyllenhaal’dir. 31 yaşında olan oyuncu, bir çok dizide rol almış ve bir çok ödül alan en iyi oyuncu ünvanını da almıştır.

Dünyanın en yakışıklı 3. erkeği ise ABD’li oyuncu ve film yapımcısı Brad Pitt’dir. Henüz 48 yaşında olan ünlü oyuncu, birçok filmde rol almıştır ve ünlü Angelina Jolie ile evlidir ve 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocuk babasıdır.

Dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında 4. sırada yer alan 46 yaşında olan ABD’li aktör ve araba yarışcısı Patrick Dempsey’dir.

Dünyanın en yakışıklı 5. erkeği henüz 49 yaşında olan ABD’li oyuncu, senarist, yönetmen ve müzisyen Johnny Depp’tir. 2007 yılında HollyWood’un en yakışıklı 50 erkeği arasında 1. olmuştur. Aynı zamanda son 10 yılın en çok para kazanan oyuncusu, yaşayan en seksi erkek seçilmiştir.

Dünyanın en yakışıklı 6. erkeği ABD’li oyuncu ve film yönetmeni Milo Ventimiglia’dır.
Henüz 35 yaşında olan birçok dizi ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu, gözleri ile dikkat çekmektedir.

Dünyanın en yakışıklı 7. erkeği İrlandalı aktör Colin Farrell’dir. Dünyanın en seksi 5. erkeği olan ünlü oyuncu, bir çocuk babasıdır.

Dünyanın en yakışıklı 8.erkeği sıralamasında Meksikalı oyuncu ve yönetmen olan henüz 33 yaşında olan Gael Garcia Bernal yer almaktadır. Esmer teni ve yeşil gözleri ile birçok kızın rüyası olan ünlü oyuncu oldukça başarılıdır.

Dünyanın en yakışıklı erkeği sıralamasında 9. sırada olan Lost dizisinın en yakışıklı erkeği sawyer rolü ile tanınan Josh Holloway’dır. Bir çocuk babası olan ünlü oyuncu ABD’lidir ve
Henüz 43 yaşındadır.

Dünyanın en yakışıklı 10. erkeği ise 37 yaşında olan Brezilyalı aktör Rodrigo Santoro’dur. Brezilyalı aktördür. Lost dizisinin Paulo rolü ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu 37 yaşındadır.

Dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında Orlando Bloom, Ashton Kutcher, Jason Lewis
Ed Westwick, Chace Crawford isimleri de yer almaktadır.

Konu ile Alakalı Kelimeler: yakışıklı yabancı oyuncular, yabancı yakışıklı erkek oyuncular, en yakışıklı yabancı aktörler, yabancı erkek oyuncular, yabancı yakışıklı oyuncular, en yakışıklı yabancı oyuncular, en yakışıklı yabancı erkek oyuncular, en yakışıklı yabancı erkekler, yabancı erkek aktörler, yakışıklı yabancı aktörler, dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralaması, ünlü yabanci erkek oyuncular, en yakışıklı yabancı aktör, yakışıklı yabancı erkek aktörler, yabancı erkek oyuncular isimleri, yakışıklı oyuncular yabancı, dünyanın en yakışıklı 10 erkeği, yabancı yakışıklı aktörler, basit havlu kenarı örnekleri 2012, dünyanın en yakışıklı oyuncusu

Benzer Yazılar

  1. Dünyanın En Güzel Kızları Nerede Yaşıyor?
  2. Dünyanın En İyi Üniversiteleri Hangileridir
  3. 14 Yaşında Üniversite Okuyan Çocuk
  4. Dünyanın En Hafif Basketbol Ayakkabısı
  5. Dünyanın En İyi Matematikçileri Ödevini Multi İndir

Etiketler: ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı