Anasayfa » Güncel Olaylar

Çağla Şikel Boşandı

3 Haziran 2011 Bu Haber 1.760 kez okundu Yorum Yok


Çağla Şikel Boşandı

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un boşanacağı iddiası dün magazin dünyasına bomba gibi düştü.
ayakligazete’de yayınlanan habere göre bir süredir araları bozuk olan 4 yıllık evli çift, anlaşmalı olarak boşanmak için avukatlarıyla görüşmeye başladı. Altuğ’un geçen cumartesi Antalya Televizyon Ödülleri gecesinde yalnız katılması, Şıkel’in son dönemde hep kız arkadaşlarıyla objektiflere takılması boşanma iddialarını güçlendirdi. Ünlü çift ise boşanma iddiasını jet hızıyla yalanladı. 1.5 yaşında Kuzey isminde bir oğulları olan çift, iddiaya cevap vermeye bile gerek duymadıklarını belirtti ve “Sadece bu habere gülüp geçiyoruz” açıklamasını yaptı.

Konu ile Alakalı Kelimeler: pinar sağ boşandı, pınar sağ boşandımı, pınar sag boşandı mı, çağla şikel boşandımı, tolga sağ boşandı, pınar sağ tolga sağ boşandı, tolga sağ boşandımi, tolga sağ pınar sağ boşandı, pınar sağ tolga sağ boşandımı, pinar sag esinden ayrildimi, tolga sağ eşinden ayrıldımı, tolga sağ pınar sağ ayrıldı mı, pınar aydınlar sağ boşandımı, tolga sağ pınar sağ boşandımı, tolga sağ pınar sağ boşandı mı, pınar sağ eşinden boşandımı, çağla şikel bosandi, pınar altuğ boşand mı?, ÇAĞLA ŞİKER EŞİNDEN AYRILDIMI, pınar aydınlar

Benzer Yazılar

  1. Çağla Şikel Boşanıyor Mu
  2. Survivor Didem Kimdir
  3. Arka Sıradakiler 159. Bölüm Özeti 29 Mayıs

Etiketler: , ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.