Anasayfa » Güncel Olaylar

Çağla Şikel Boşandı

3 Haziran 2011 Bu Haber 2.494 kez okundu Yorum Yok


Çağla Şikel Boşandı

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un boşanacağı iddiası dün magazin dünyasına bomba gibi düştü.
ayakligazete’de yayınlanan habere göre bir süredir araları bozuk olan 4 yıllık evli çift, anlaşmalı olarak boşanmak için avukatlarıyla görüşmeye başladı. Altuğ’un geçen cumartesi Antalya Televizyon Ödülleri gecesinde yalnız katılması, Şıkel’in son dönemde hep kız arkadaşlarıyla objektiflere takılması boşanma iddialarını güçlendirdi. Ünlü çift ise boşanma iddiasını jet hızıyla yalanladı. 1.5 yaşında Kuzey isminde bir oğulları olan çift, iddiaya cevap vermeye bile gerek duymadıklarını belirtti ve “Sadece bu habere gülüp geçiyoruz” açıklamasını yaptı.

Konu ile Alakalı Kelimeler: pinar sağ boşandı, pınar sağ boşandımı, çağla şikel boşandımı, pınar sag boşandı mı, tolga sağ boşandı, pınar sağ tolga sağ boşandı, tolga sağ boşandımi, tolga sağ pınar sağ boşandı, pınar sağ tolga sağ boşandımı, pinar sag esinden ayrildimi, çağla şikel boşandı, tolga sağ eşinden ayrıldımı, tolga sağ pınar sağ ayrıldı mı, pınar aydınlar sağ boşandımı, tolga sağ pınar sağ boşandımı, çagla şikel boşandı mı, tolga sağ pınar sağ boşandı mı, pınar sağ eşinden boşandımı, çagla şiker, cala şikel ayrildimi

Etiketler: , ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı