Anasayfa » Giyim, Kadın - Moda

Büyük Beden Abiye Modelleri

17 Eylül 2012 Bu Haber 1.090 kez okundu Yorum Yok


Büyük Beden Abiye Modelleri
En güzel 2012 2013 büyük beden abiye modelleri, kilolu hanımlara özel şık abiye elbise modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Hemen her kadına yakışacak oldukça şık tasarımlardır. Daha çok uzun kıyafetlerde kullanılan isim de olsa özellikle uzun boylu hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Gece, düğün, nişan ve kokteyl gibi özel günlerde kullanılan kıyafetlerdir. Abiye etek ve abiye elbise modasına abiye sayılabilecek montlar, pardüseler ve gömlekler de bulunmaktadır.

Abiye kıyafetleri yalnızca uzun boylu ve zayıf hanımlar giyecek diye bir şey söz konusu değildir. Kilolu hanımlarında güzelliğini ve şıklığını ortaya çıkaracak abiye kıyafetler bulunmaktadır. Sadece zayıf ve uzun boylu hanımlara değil, kilolu bayanlara da abiye elbiseler çok yakışmaktadır.

Mutluluğun bedeni yoktur hanımlar. Günümüzde kilolu bayanlar içinde son derece rahat, kaliteli kumalar ve ulaşılabilir fiyat anlayışı ile büyün bedenli bayanlara hitap eden birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’de ilk büyük beden markası olarak bilinen Faik Sönmez’ e ait tasarımlardır. Kişi kendisiyle barışıksa Faik Sönmez tarafından kişiye özel tasarlanmış rahat kıyafetler büyük bedenli bayanlara hitap etmektedir.

Her yaşta büyük beden bayanlara hitap eden abiye kıyafetler özel günler için sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. İnsanlar kilolu olduklarından zayıf bayanlara imrenmesinler. Onlara göre de yakışacak son derece güzel kıyafetler bulabilirsiniz.

2012-2013 sezonu için büyün beden abiye kıyafetleri sitemizden inceleyebilirsiniz. En güzel, modası geçmeyen abiye kıyafetlerine sitemizden erişmek kolaydır. Hepinize iyi alışverişler dileriz.

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: kilolu bayanlara abiye, kilolu bayanlara abiye modelleri, kilolu bayanlar için abiye modelleri, kilolu bayanlara abiyeler

Benzer Yazılar

  1. Adil Işık Uzun Elbise Modelleri
  2. Adil Işık Takım Elbise Modelleri
  3. Puantiyeli Elbise Modelleri 2014 Yılı Modası
  4. 2011-2012 Abiye Modelleri / Galeri
  5. Nişan Elbiseleri 2014

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı