Anasayfa » Giyim

Bere Modelleri 2013-2014

6 Eylül 2012 Bu Haber 16.179 kez okundu 1 Yorum


Bere Modelleri 2013-2014
Yazımızda Çocuk, bayan ve erkek bere modelleri hakkında bilgiler, tanıtımlar ve en yeni 2013- 2014 bere modelleri resimleri ile tanıtılmaktadır.

Çocuk, bayan ve erkek demeden kış aylarının vazgeçilmesi olan bereler, fabrika işi olsun el emeği olsun herkes tarafından kullanılmaktadır. Atkı, bere kullanmanın amacı kışın hasta olmamızı engellemektir. Bizleri soğuktan koruyan bereler aynı zamanda kabanlarınızla uyumlu olduğu sürece şık da görünmenizi sağlamaktadır.

2014 bere modelleri ressamların kullandığı şapkalara benzemektedir. Berelerde cıvıl cıvıl renkler ve örgülerin sık dokunması modadır. Berelerin alt bölümünde yer alan lastikli kısım başınıza iyice oturtulur ve üst kısmına da şekil vererek havalı bir görüntü elde edebilirsiniz. Uzun bereleri istediğiniz gibi şekillendirirken kısa bereler için şekillendirme yapmanıza gerek yoktur. Uzun olan berelerin ucunda eskiden çocuk şapkalarında olduğu gibi ponpon bulunmaktadır ve bu görünüm oldukça şirindir. Üzerinde çiçek, kuş vs. desenler bulunan ve kabartmalı bereler de oldukça tercih edilmektedir. Çok farklı modellerde ve farklı desenlerde çeşitli bereler bulunmaktadır.

Bere alırken giydiğiniz kabanı ve montu dikkate almanızı tavsiye ederiz. Atkı, eldiven seçerken bereye uygun olmasına özen gösteriniz. 2013-2014 bere modellerinde ağırlıklı olarak açık renkler tercih edilmiştir. Kulaklıklı ve bağlamalı bereler de özellikle gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle genç kızların tercih ettiği bereler, üzerinde ayıcık, kuş vs. bulunan modellerdir. Erkekler de daha çok takımlarının rengini temsil eden bereleri kullanmaktayken, çocuklar çizgi film kahramanlarından hareketle o desenleri kullanmaktadır.

Bere alırken kızlar daha çok pembe rengi tercih ederken, erkekler koyu ve ağır renkleri her daim tercih etmektedirler.

Bere Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: genç kız şapka modelleri, 2013 bere modelleri, 2013 şapka modelleri, genç kız bere modelleri, erkek bere modelleri, kadın bere örnekleri, erkek şapka modelleri, kız şapka modelleri, şapka modelleri 2013, erkek çocuk şapka modelleri, kız bere modelleri, genç şapka modelleri, genç bere modelleri, genç kız şapka örnekleri, genç erkek bere modelleri, genç kızlar için şapka modelleri, 2012 genç kız şapka modelleri, genç kızlara bere modelleri, uzun bereler, genç kız bere örnekleri

Etiketler: , ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı