Anasayfa » TV Programları

Bana Herşey Yakışır Başvuru Formu

10 Şubat 2012 Bu Haber 3.375 kez okundu 31 Yorum


Bana Herşey YakışırBana Herşey Yakışır Başvuru Formu
Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı program Kanal D – Bana Herşey Yakışır ‘a katılmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Bana Herşey Yakışır konusu
Bana Herşey Yakışır adlı programın amacı belirlenen bütçeler ile haftanın en şık kadını olabilmektir. Her hafta farklı bir konsept konu edilen yarışmada örnek olarak 14 şubat günün sevgililer günü konsepti konu olacaktır. Yarışmacılar 4 saat içerisinde elbiselerinden ayakkabılarına, takılarından çantalarına ve makyajlarından saç tasarımlarına kadar en şık kadın olabilmek için birbirleriyle kıyasıya yarışmaktadırlar.

Bana Herşey Yakışır ne zaman?
Bana Herşey Yakışır programı hafta içi hergün 12.45 ‘te yayınlanmaktadır. Yarışma toplamda 4 saatten oluşur.

Bana Herşey Yakışır hangi kanalda?
Bana Herşey Yakışır Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Başvuru yapmadan önce dikkatle okuyunuz
Yapacağınız başvurudaki tüm yazı ve fotoğraflar gönderici kişinin sorumluluğunda olup, başvuruyu dolduran kişiler, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılırlar. Kişilerin izni olmadan yapılan başvurulardan Kanal D ekibi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Bana Herşey Yakışır e-mail iletişim adresi
Programa katılmak için e-mail atmak yerine direk başvuru yapmanız işlemleri daha da hızlandıracaktır. 0212 300 0510 numaralı telefonlardan da bilgi alabilirsiniz.

Bana Herşey Yakışır Başvuru Formu’na girmek için “Buraya Tıklayınız

Konu ile Alakalı Kelimeler: bana hersey yakisir basvuru, bana herşey yakışır başvuru formu, bana herşey yakışır form doldur, bana herşey yakışır başvuru formu 2012, bana herşey yakışıra katıl, bana herşey yakışır katıl, kpss başvuru formu doldur, banaher, bana hersey yakisir katilim formu, iş başvuru formu örnekleri, bana herşey yakışır konseptleri, kpss başvuru formu örneği, bana herşey yakışır oyunları, bana herey yakr kanal d, herşey, iş başvuru formu örneği word, bana herşey yakışır formu doldur, bana herşey yakışır başvuru formu doldur, bim başvuru formu doldur, bana hersey yakisir katilim

Etiketler: ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı