Anasayfa » Kompozisyonlar

Baba Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Yazısı

6 Nisan 2013 Bu Haber 838 kez okundu Yorum Yok


Baba Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Yazısı
Bir karıncadan bir insana… Kimse bir ağaç kovuğundan çıkmadı ya… Herkesin bir ailesi, bir geçmişi bir yaşantısı vardır. Aile bireyleri arasında sevgi ve saygı olmazsa olmazlar arasındadır. Bir ailede sevgi ve saygı olmadığı zaman yapı taşlarından birisi eksik olmaktadır. Aile dendiği zaman anne, baba ve çocuklar akla gelmektedir. Aile içerisinde huzurun olmasını istiyorsak, birbirimize kenetlenmemiz gerekmektedir. İyi ya da kötü günlerimizde birbirimize destek olmamız gerekmektedir. Babalarımız annelerimiz gibi değildir. Her zaman daha otoriter gibi durarak, bize fazla yaklaşmaz ve yakınlaşmazlar. Her daim kendi gücünü göstermek durumunda kalır. Oysa annem kadar duygusaldır o da. Annem gibi fazla öpmez beni ya da fazla kucaklamaz. Ama bilirim annem kadar sever beni. Bana çok fazla güvense de güvenini fazla belli etmez. Ne yaparsam yapayım beni destekler. Annemi öne atsa da kendisi de annemin arkasındadır bilirim.

Kalabalık bir ailem var benim. Annem, babam, ablalarım ve ağabeylerim. Her daim anne ve babamız dimdik arkamızda duruyor. Şimdiki nesilde gençler, hiçbir zaman sıkıya ve zora gelemiyor. Bir şey istediği zaman ve isteği yerine gelmediği zaman anne ve babasına karşı gelebiliyor. Oysa insanlar yokluğunda ne demek olduğunu bilmelidir. Anne ve babamıza her zaman saygılı olmalıyız. Onlara karşı dürüst ve hoş görülü olursak, kazanan yine biz oluruz, bizim ailemiz olur. Ailedeki tüm bireylerin saygı ve sevgi özelliklerine sahip olması gerekmektedir. Anne ve babalarımıza karşı saygılı olmalıyız, onlarda bizlere sevgi dolu yaklaşımlarını her daim göstermelidir.

Baba Sevgisi

Baba Sevgisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba ile ilgili kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili yazılar, baba sevgisi ile ilgili kompozisyonlar, baba sevgisi kompozisyon, anne ve baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba sevgisi yazıları, baba sevgisi ile ilgili yazı, anne baba kompozisyonu, anne baba sevgisiyle ilgili kompozisyon, anne baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, babayla ilgili kısa kompozisyon

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı