Anasayfa » Teknoloji

Arka Plan Resimleri

9 Eylül 2012 Bu Haber 9.007 kez okundu Yorum Yok


Arka Plan Resimleri
En güzel masaüstü arka plan resimleri. Photoshop ile yapılmış 3d ve sade Windows 7 & Windows xp hd arka plan resimlerini sitemizde inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Masaüstünüzün arka planı ya da duvar kâğıdı da diyebileceğimiz resimleri ister hazır olarak seçebileceğiniz gibi kendinizde oluşturabilirsiniz. Gününüzün çoğu zamanı bilgisayar başında geçiyorsa arka plan sizin için son derece önemlidir. Sevdiğiniz bir kişinin resmini de koyabileceğiniz arka plana, birbirinden güzel manzara resimleri de seçebilirsiniz. Manzara resimleri doğaya ait olan resimler sizi son derece rahatlatacağı gibi yoğun iş temposundan çıkarak az da olsa rahatlamanızı sağlayabilir. Masaüstü arka planınızı seçerken kalitesi yüksek, harikulade resimler seçebilirsiniz.

En çok tercih edilen arka plan resimleri nelerdir?
Masaüstü arka plan resimlerini seçerken doğaya ait olan resimleri kullanabilirsiniz. Yaşamına tırtıl olarak başlayan bir kelebek arka plan olarak seçilebilir. Günbatımı, gökyüzü, bulutlar ve doğa, şehir manzaralarının olduğu resimleri arka plan olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel kumsal ve deniz resimleri, ada görünümleri arka plan resimleri olarak kullanılabilir ve aynı zamanda sizi dinlendirerek kısa bir tatil yapmanıza olanak tanır. Kırsal bir alanda patika bir yolda saçlarını savurarak yürüyen bir bayan oldukça güzel bir temadır. En çok kullanılan arka plan resimleri çiçeklerdir aslında. Ve çiçekler arasında en çok tercih edileni ise güllerdir. Bunun yanında zevklerinize göre araba resimleri, ağaç resimleri, çocuk resimleri, fantastik resimler, hareketli resimler, hayvan resimleri, meyve resimleri, şehir resimleri, yağlı boya resimleri, ülke resimleri, bebek resimleri, ay-yıldız ve gezegen resimleri, aşk ve sevgi temalı resimleri masaüstü arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Masaüstü arka planı olarak kullanacağınız birbirinden güzel ve özel olan resimleri sizler için seçtik. Birbirinden güzel olan resimleri tıklayarak masaüstü arka planı olarak seçip kullanabilirsiniz.

En Güzel Arka Plan Resimleri

Arka Plan Resimleri Video Eşliğinde

Konu ile Alakalı Kelimeler: arka plan, en guzel bebek resımlerı, manzara resımlerı 2012, arka plan resımlerı hareketlı, en güzel masaüstü arka planları, masaüstü arka plan hd, sade arka plan, en güzel manzara resimleri, güzel masaüstü arka planları, hd masaüstü arka plan, 3 boyutlu masaüstü arka planları, düz arka planlar, sade arka plan resimleri, masa, en gzel arka planlar, fenerbahçe masaüstü arka planları 2012, güzel masaüstü arka plan resimleri, 3 boyutlu telefon arka plan, yazılı arka planlar, ozgecmis

Benzer Yazılar

  1. Birbirinden Güzel Nikah Şekerleri Resimleri 2011-2012
  2. Şeyma Subaşı Resimleri
  3. Arka Sıradakiler Sibel Kimdir
  4. Deniz Sarıbaş Resimleri (Arka Sıradakiler Sibel)
  5. Arka Sıradakiler 161. Bölüm Özeti 12 Haziran

Etiketler: , ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı