Anasayfa » Dekorasyon

Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

25 Mayıs 2011 Bu Haber 5.139 kez okundu Yorum Yok


Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

Her insan çocukluğunda ağaçtan evlerde oynamayı oralarda yaşamayı hayal etmiştir. Bu hayalleriniz için aslında çokta geç sayılmaz. Tamamiyle her yerinin ahşap olduğu, bir noktasında bile beton ve demirin olmadığı tamamen doğal olarak inşa edilen ve bina edilen bu ahşap evler az da olsa yeşil arazisi olanlar için mükemmel bir ev.

ahsap evler 1 300x225 Ahşap Ev Modelleri
ahsap evler 2 300x199 Ahşap Ev Modelleri
ahsap evler 3 300x206 Ahşap Ev Modelleri

Yukarıda da görmüş olduğunuz bu ahşap ev modelleri sağlıklı ve stresten uzak kalmak insanlar için kesinlikle önemlidir. Şehir hayatının stresli ortamından uzaklaşıp güzel bir mangal ve dinlenmek için birebir.

Ahşap Ev Fiyatları

Ahşap ev fiyatlarını etkileyen en önemli husus yapımında kullanılan malzemenin kalitesidir. Yani ağaç çeşitlerine göre fiyat değişmektedir. Yaklaşık içinde oturulabilecek bir ahşap evin fiyatı 9900 tl civarındadır. Fiyatları değiştiren etkenlerden bazıları evin kaplamış olduğu alan, evin yalıtım ve izolasyonunda kullanılan kalite ve işçiliktir.

Konu ile Alakalı Kelimeler: ev modelleri, ahşap evler, ahşap ev, ahşap ev fiyatları, ahşap ev modelleri, ağaç evler, ahap ev fiyatlar, evler, çiftlik evi modelleri, kütük ev fiyatları, kütük ev modelleri, ağaç ev, ahşap ev modelleri ve fiyatları, kutuk ev, kütük ev fiyatları 2011, çiftlik evleri modelleri, agaçtan evler, agaç ev fiyatları, ahşap yapılar, tahta evler

Benzer Yazılar

  1. Şık Kitaplık Modelleri
  2. Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları
  3. Merinos Halı Modelleri ve Fiyatları
  4. 2011 Pierre Cardin Mobilya Modelleri ve Fiyatları
  5. 20 Mayıs 2011 Altın Dolar Euro Fiyatları

Etiketler: , ,

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı