Anasayfa » E-Ticaret

Adidas Online Satış

22 Eylül 2012 Bu Haber 2.448 kez okundu Yorum Yok


Adidas Online Satış
Adidas online satış mağazası, Adidas eşofman, ayakkabı ve diğer spor ürünlerini internet üzerinden alabileceğiniz online satış mağazası linki…

Dünyanın en büyük spor üreticilerinden olan Adidas firması, 1924 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kuruluş yeri Almanya olan Adidas, parfüm ve kişisel bakım ürünlerini de lisanslı olarak vermektedir. Adolf Dassler tarafından kurulan firmanın koşu giyim ürünleri koşucular tarafından da kullanılmaktadır.

Ana ürün gruplarından birisi de futboldur. Çeşitli futbol ayakkabıları, erkek-bayan-çocuk eşofman takımları, formalar, çantalar ve birçok futbol ekipmanı üretilmektedir. Uluslar arası futbol takımlarının spor eşyasını tedarik etmesinde de firma son derece önemli rol oynamaktadır. Güncel örnekler, Yunanistan, Japonya, Rusya, Romanya, Fransa, Almanya, Arjantin, İspanya, Meksika ve Nijerya’dır. Futbol ayakkabılarına örnek olarak Predator,  F50, Fevernova ve daha birçok ürün örnek verilebilir. Bunların haricinde birçok Dünya Kupası ve büyük futbol organizasyonları için ürünler üreten Adidas, spor malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamanız açısından geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Adidas online satış mağazasından alışveriş yapmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. Üyelik girişinden sonra istediğiniz ürünleri online olarak alabilirsiniz.

Adidas Online Satış

Adidas Online Satış

Adidas Online Satış

Konu ile Alakalı Kelimeler: adidas online sat, adidas online satış, adidas kaban, adidas mont kaban, adidas online satış mağazası, adidas internet satış mağazası, adidas mont online satış, adidas kabanlar, adidas internet satış, adidas online alışveriş, mont kaban online satış, adidas eşofman online satış, nike kaban, online kaban satışı, kaban online satış, nıke mont, adidas kaban mont, adidas online, nike mont kaban, adidas online satış mağazaları

Etiketler:

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı