Anasayfa » Kadın - Moda

Adidas Çanta Modelleri

17 Eylül 2012 Bu Haber 1.880 kez okundu Yorum Yok


Adidas Çanta Modelleri
En yeni Adidas çanta modelleri, Adidas çanta modelleri fiyatları, 2012 2013 en iyi ve en güzel Adidas çanta modelleri resimleri…

Kadın ve aksesuar söz konusu olduğu zaman en önemli parçalardan birisi de çantadır. Bir tutkunun söz konusu olduğu çantalar, kadınlar arasında içsel bir yarış halini alır. Seçtikleri çanta bir bayan için elbisenin tamamlayıcısıdır. Bu yüzden bayan için çanta tercihi çok önemlidir.

Adidas çanta konusunda çok çeşitli ürünlere ve renklere sahiptir. Adidas bu konuda bayan çanta modelleri, sırt çantası modelleri, spor çanta modelleri olarak geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hemen her renk sırt çantasının mevcut olduğu bayan- erkek çantalar açısından çok derece zengindir.

Klasik modellerden ziyade spor çantalar açısından çok derece geniş ürün seçeneğine sahip olan Adidas çanta modelleri ve fiyatları şu şekildedir.

Adidas çanta modelleri ve fiyatları nasıldır?
Adidas bayan kol çantaları farklı renklerde ve seçeneklerde karşımıza çıkmaktadır. Adidas bayan kol çantası modelleri ve fiyatları şu şekildedir. 59,99TL’dir.
Adidas bayan spor çanta fiyatı: 90,99TL’dir.
Adidas original unisex çantaları, boyundan asmalı olan ufak çanta fiyatı: 61,00TL-91TL arasında fiyat aralığına sahiptir.
Adidas sırt çantası: 76TL- 115,00TL arasında değişen fiyat aralığına sahiptir.
Adidas futbol çanta fiyatı: 21,60 TL’dir.
Adidas unisex spor çanta fiyatları: 45TL- 54,60 TL arasında değişen fiyat aralığına sahiptir.

2012-2013 sezonu için Adidas Çanta Modelleri aşağıda listelenmiştir. Birbirinden güzel ve rengârenk çanta modellerine sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Adidas Çanta Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: adidas anta modelleri, adidas çanta, adidas canta modelleri, adidas çantalar, adidas canta fıyatları, adidas çanta modelleri ve fiyatları 2012, adidas çanta modelleri ve fiyatları, adidas kol çantaları, adidas kol çantası, adidas çanta fiyatları 2012, adidas çanta 2012, adidas çantalar 2012, adidas çantaları, adidas bayan çanta modelleri, adidas çanta satın al, adidas çanta modelleri fiyatları, Adidas kol çantası modelleri, adidas çanta online satış, adidas çanta modelleri 2012 fiyatları, adidas kol çantaları ve fiyatları

Benzer Yazılar

  1. Çanta Modelleri
  2. Adidas Ayakkabı Modelleri
  3. Hobo Çanta Modelleri 2012
  4. Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri
  5. Adidas Parfüm Çeşitleri ve Fiyatları – Kadın Erkek için

Degerli Yorumlarinizi Eksik Etmeyiniz

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı