Anasayfa » Programlar

Adeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programı İndir

25 Şubat 2012 Bu Haber 6.318 kez okundu 2 Yorum


Adeko Mutfak DekorasyonuAdeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programı İndir
Adeko programı ile mutfak dekorasyonu çizebilirsiniz. Programda 20′ye yakın modül tipi var bu modüller önceden tanımlanmış hazır şekilde karşımıza çıkıyor. Bu modüller sayesinde istediğimiz ölçülerde yeni şekiller oluşturabiliyoruz. Oluşturduğumu modülleri kütüphaneye ekleyebiliyoruz.

Adeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programı ile tamamı otomatik modüller, cihazlar, tezgahlar, taç, panolar ve ışın bandı yerleşimleri yapabilirsiniz. Programda 100 kadar kapak ve farklı tasarımlarda kulp alternatifleri bulunmaktadır.

Adeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programı ile birebir tasarımlar çizebilirsiniz. Duvar, pencere ve kapı benzeri çizimleri aynen çizmeniz mümkündür. Ayrıca çizimleri yaptıktan sonra imalat için tekrardan ölçü almanıza gerek kalmaz. Şablon çıkarmanıza da gerek kalmaz. Kendi oluşturmuş olduğunuz ölçülerle ve modüllerle çalışmaya başlarsınız.

Adeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programı ile müşterilerinize görsel şölen sunabilirsiniz. Mutfağınızın çizimini yaptıktan sonra bitmiş şeklini müşterinize gösterebilir ve hatta içerisinde gezinme imkanı sağlamış olursunuz. Bu sayese müşterinizi memnun edebilir ve daha hızlı bir şekilde anlaşma yapabilirsiniz.

Adeko Mutfak Dekorasyon Çizim Programını resmi sitesinden indirmek için : Tıklayınız

Konu ile Alakalı Kelimeler: mobilya ölçü çıkarma programı, mutfak dolabı çizim programı, dolap çizim programı, mutfak dekorasyon programı, mobilya ölçülendirme programı, mobilya ölçü çıkarma, hazır mutfak çizim programı, adeko mutfak dekorasyon çizim programı, mutfak dolabı ölçülendirme, ölçü çıkarma programı, hazır mutfak çizim programları, mutfak yapma programı, dolap çizim programları, adeko mutfak çizim programı, mutfak dolap çizim programı, mutfak oluşturma programı, dekorasyon çizim programı, mutfak dekorasyonu programi, mobilya ölçü programı, dolap ölçülendirme programı

Etiketler: , ,

404
Copyright © 2011 ~ Cozumx.com Tüm Hakları Saklıdır.
Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Dost Sitelerimiz; fidan satışı